Visas kategorijas

Tu esi šeit: Sākums>Par mums>Kāpēc mums izvēlēties

Kāpēc izvēlēties Mūs

Nākotne kompozītmateriāliem ir pilns komplekts nobrieduša oglekļa šķiedras auduma, oglekļa šķiedru izstrādājumi un PMI ražošanas iekārtas un tehnoloģijas, stingri saskaņā ar sistēmas prasībām personālam, aprīkojumam, izejvielas materiāli, tehnoloģijas, vide, testēšana un citi procesi, pilns elementu kontrole, produkta kvalitāte ir stabila un uzticama. Nākotnē ir izmantotie izejvielu avoti, iekārtu jauninājumi, procesu uzlabojumi, vadības sistēmas, un lietojumprogrammu skalas, lai samazinātu darbības izmaksas un riskus, kā arī uzlabot produktu izmaksu efektivitāti un klientu vērtību. Visi šie Future ražotie kompozītmateriāli ir plaši izmantoti augstākās klases izstrādājumos aprīkojumu, piemēram, helikopterus, bezpilota lidaparātus, aptecējus un civilās jomas, piemēram, lielceļu vilcieni, automobiļu ražošana, sporta inventārs, medicīnas aprīkojums un elektroniskā o.

       Nākotne ir ne tikai pētniecības un attīstības, ražošanas un pārbaudes iespējas kompozītmateriāli, bet arī augstas precizitātes CNC apstrādes griešana un smalkas slīpēšanas iespējas. Pamatojoties uz izpratni par oglekļa raksturojums, novērtēšanas metodes un pielietošanas metodes šķiedru izstrādājumi un oglekļa audumi un PMI putu materiāli, Future can sniegt pirmspārdošanas, pārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumus, pamatojoties uz klientu vajadzību izpratne, lai palīdzētu lietotājiem saīsināt izstrādes ciklu un samazināt pielietošanas riskus.


Populāras kategorijas

atstāj ziņu
Tērzēšana tiešsaistē

Labdien, lūdzu, atstājiet šeit savu vārdu un e-pasta adresi pirms tiešsaistes tērzēšanas, lai mēs nepalaistu garām jūsu ziņojumu un bez problēmām sazinātos ar jums.