Visas kategorijas

Tu esi šeit: Sākums>Jaunumi

Mediji

Oglekļa šķiedras taisnstūra caurules formēšanas procesa interpretācija

Views:126 Autors: Linda Publicēšanas laiks: 2022-07-04 Izcelsme:

         Oglekļa šķiedras taisnstūra caurule ir viena no visizplatītākajām oglekļa šķiedras caurulēm. Tam ir ārkārtīgi lielas izturības un izturības priekšrocības, un tā ir kļuvusi par pirmo izvēli daudzu izstrādājumu komplektēšanai. Future ir ražojis dažādu specifikāciju oglekļa šķiedras taisnstūrus. Šajā rakstā tiks izskaidrots oglekļa šķiedras taisnstūrveida cauruļu presēšanas formēšanas process.

         Oglekļa šķiedras taisnstūra caurules formēšana var labāk nodrošināt taisnstūra caurules izmēru specifikāciju un produkta veiktspēju.

Oglekļa šķiedras taisnstūra caurules kompresijas veidošanas process

Kompresijas formēšanas procesa plūsma ir šāda:

1) Izgatavojiet atbilstošas ​​veidnes atbilstoši produkta prasībām. Atbilstoši oglekļa šķiedras taisnstūra caurules veiktspējas prasībām un formēšanas temperatūrai veidnes izmērs ir precīzi izstrādāts. Veidnē parasti tiek izmantota vīriešu un sieviešu veidņu un iekšējās serdes veidnes metode, lai nodrošinātu, ka oglekļa šķiedras taisnstūra caurules iekšējais izmērs ir normāls, lai tā nedeformētos augsta spiediena un augstas temperatūras formēšanas procesā.

2). Pēc veidnes izgatavošanas ir nepieciešams sagriezt prepreg. Izveidojiet dažādus slāņus atbilstoši izmēram, izgrieziet oglekļa šķiedras prepreg un ielieciet slāņus veidnes iekšpusē. Kad slāņveida veidne ir pabeigta, to sablīvē un pēc tam nosūta uz karsto presi. Pēc laika ķīmiskās reakcijas tiek pabeigta oglekļa šķiedras taisnstūra caurules ražošana.

3). Aptuvenais embrijs ir pabeigts un pēc tam izņemts no formas. Pēc demontāžas pabeigšanas tiek veikta CNC apstrāde, lai iegūtu pilna izmēra oglekļa šķiedras taisnstūra cauruli, kas tiek samontēta pēc vajadzības, un nepieciešama arī urbšana, tādējādi pabeidzot oglekļa šķiedras taisnstūra caurules ražošanu.

Oglekļa šķiedras taisnstūra caurules kompresijas formēšanas procesa raksturojums

1) Visam taisnstūra caurules veidošanas procesam ir nepieciešams darbaspēks, tāpēc oglekļa šķiedras taisnstūra caurules cena ir daudz dārgāka nekā citām caurulēm.

2) Taisnstūra caurules izkārtojums ir elastīgāks, kas padara oglekļa šķiedras taisnstūra caurules veiktspēju labāku un izmēru precīzāku, tāpēc taisnstūrveida cauruli galvenokārt izmanto dažās augstākās klases nozarēs un jomās.


Populāras kategorijas

atstāj ziņu
Tērzēšana tiešsaistē

Labdien, lūdzu, atstājiet šeit savu vārdu un e-pasta adresi pirms tiešsaistes tērzēšanas, lai mēs nepalaistu garām jūsu ziņojumu un bez problēmām sazinātos ar jums.