Visas kategorijas

Tu esi šeit: Sākums>Jaunumi

Mediji

Par masta izgatavošanu

Views:193 Autors: Publicēšanas laiks: 2022-04-26 Izcelsme:

       Vindsērfinga masti parasti tiek iedalīti 3 pakāpēs: FLX100, FLX70 un FLX40. Visi masti ir izgatavoti ar uztīšanas procesu, lai nodrošinātu precīzu dzijas priekšslodzes un sveķu infiltrācijas kontroli dzijā (izvairoties no satīšanas defektiem, ko izraisa gaisa burbuļi, kas var rasties ražošanas procesā). Visiem mastiem ir precīzi kontrolēts izliekums un līknes, lai tie atbilstu visu marku burām tirgū.

masts

         Premium klases mastiem ir augsts oglekļa šķiedras saturs, lai samazinātu masta svaru un ievērojami uzlabotu reakcijas ātrumu un vispārējo veiktspēju.

        Visi masti tiek precīzi uztīti no vienas dzijas, izmantojot automātisko uztīšanas iekārtu, izmantojot datora iepriekš iestatītu programmu. Katram masta veidam atbilst atsevišķa dzijas likšanas programma, kas precīzi uztin oglekļa šķiedru dažādos leņķos, savukārt dzijas spriegums un citi atbilstošie parametri mijiedarbojas, lai sasniegtu nepieciešamo izstrādājuma lieces līkni. Tikai precīzs leņķa tinuma risinājums ar priekšslodzi, ko nodrošina tinuma process, var atrisināt milzīgo vērpes problēmu, kurai masts ir pakļauts kustības laikā.

Padoms par masta iegādi

         Izvēlieties RDM mastu, lai nodrošinātu mīkstāku, izturīgāku un komfortablu sajūtu. Izvēlieties SDM mastu, lai nodrošinātu atsaucīgāku, stabilāku un precīzāku sajūtu. Konkurētspējīgām burām mēs iesakām SDM mastu

22

1) Flex Top augšējam izliektajam mastam ir priekšrocība, ka ir viegli likt burām peldēt buras augšpusē, un vējš tiek izlādēts ar slīdēšanu, kas ir piemērots augstākās klases spēlētājiem un sērfošanas entuziastiem.

2) Pastāvīgā līkne

       Šis ir vidēja līkuma masts, tāpat kā vairums mastu tirgū. vairāk piemērotas vairuma cilvēku vajadzībām. Vairāk piemērots parastajiem spēlētājiem un iesācējiem lietošanai.

33

3) Galvas augšdaļa

        Šis gadījums ir apakšējais izliektais masts. Šāda veida mastu mazāk spēlē ar bruģa spēlētājiem.

44

Izveidojiet Masta preču zīmi

        Uzlīmes sastāv no importētām epoksīda uzlīmēm un īpašām pielāgotām tintēm. Kad uzlīme ir izgatavota, tā tiek piestiprināta pie sveķu iekšējā slāņa, un pēc sacietēšanas tā tiek integrēta izstrādājumā, un tai ir spēcīga laika apstākļu izturība, nekrītot.

Lāzergravēšanas mašīna

       Var iegravēt klienta logotipu, masta modeļa rūpnīcas kodu un citus klientam nepieciešamos modeļus

Mastu rūpnīcas pārbaude

       Vairākām masta daļām, kuras ir salīdzinoši viegli nolaužamas, testēšanai izstrādājām īpašu mašīnu. Un ieguva atbilstošu kvalitātes sertifikātu

55

Populāras kategorijas

atstāj ziņu
Tērzēšana tiešsaistē

Labdien, lūdzu, atstājiet šeit savu vārdu un e-pasta adresi pirms tiešsaistes tērzēšanas, lai mēs nepalaistu garām jūsu ziņojumu un bez problēmām sazinātos ar jums.