Visas kategorijas

Tu esi šeit: Sākums>Jaunumi

Mediji

Par oglekļa šķiedras monopavedienu uztīšanas procesu

Views:190 Autors: Publicēšanas laiks: 2022-04-22 Izcelsme:

          Uztīšanas procesa pārākums pār citiem cauruļu veidgabalu apstrādes procesiem ir šķiedru nepārtrauktības saglabāšanas priekšnoteikums.

Nodrošiniet pietiekamu priekšslodzi, lai sveķi varētu tajos labāk iefiltrēties (izvairoties no defektiem, ko izraisa gaisa burbuļi, kas var veidoties starp slāņiem).

       Padziļināti izpētot kompozītmateriālu izkārtojumu, rūpīgu tinumu programmas izstrādi, precīzu tinuma leņķa kontroli, piemērotu oglekļa šķiedru izvēli un precīzu procesa elementu sērijas kontroli, piemēram, pilnīgu produkta turpmāko testēšanu, cauruļu veidgabalu izgatavošanu tīšanas procesā, īpaši īpašas formas cauruļu veidgabaliem, arvien vairāk tiek izmantotas tendences nomainīt metāla caurules daudzos gadījumos.

1

        Caurules ar augstu oglekļa šķiedras saturu nodrošina mazāku svaru un augstāku kopējo veiktspēju. Pēc apvienošanas ar citiem procesiem/iekārtām, mūsu nākotnes tinumu process var izgatavot pat līkumus, I-sijas utt., kam ir plašas perspektīvas rūpniecības jomā.

1. Slapjā uztīšana

         Šī metode galvenokārt ir vispirms rūpīgi infiltrēt oglekļa šķiedras pakulas sveķos un pēc tam nepārtraukti uztīt to uz oglekļa šķiedras caurules tērauda serdes veidnes, kontrolējot spriegojumu. Šī metode ir galvenais oglekļa šķiedras cauruļu izgatavošanas veids. Galvenās priekšrocības ir: process ir ekonomisks, kas var efektīvi samazināt ražošanas izmaksas; produkta iekšējais blīvēšanas efekts ir labs, un iekšējais gaiss tiek izspiests, ievērojami samazina produkta porainību; oglekļa šķiedras šķiedru izkārtojums ir līdzsvarots un plakans; ar sveķu eļļošanu var samazināt oglekļa šķiedras nodilumu ražošanas procesā, un ražošanas ātrums ir ātrs. Trūkumi ir šādi: ir zināmi sveķu izejvielu atkritumi; ir grūti kontrolēt produkta kvalitāti un precizitāti; matricas mazgājamība ir zema.

2. Sausais tinums

        Galvenā izejviela oglekļa šķiedras cauruļu izgatavošanai ar sauso tinumu ir oglekļa šķiedras iepriekšēja dzija, un izejvielas tiek uzkarsētas uz tinuma iekārtas. Pēc tam, kad tās kļūst mīkstas un lipīgas, tās tiek uztītas uz serdeņa. Prepreg ražošana ļauj precīzi kontrolēt sastāvu,

Līdz ar to saražotās produkcijas kvalitāti un stabilitāti ir vieglāk kontrolēt. Šī ražošanas metode ir efektīvāka. Un ražošanas vide ir tīra un higiēniska, produkta kvalitāte ir salīdzinoši augstāka, bet izmaksas ir labākas, un bīde starp šķiedru slāņiem ir zema.

Kā tiek ielikta dzija?

        Visas oglekļa šķiedras caurules tiek precīzi uztītas ar vienu dziju, izmantojot automātisko uztīšanas iekārtu, izmantojot datorā iepriekš iestatītu programmu. Katram cauruļu veidam atbilst atsevišķa dzijas likšanas programma, kas precīzi uztina oglekļa šķiedru dažādos leņķos. , dzijas spriegums un citi atbilstošie parametri mijiedarbojas, lai sasniegtu nepieciešamo izstrādājuma lieces līkni. Tikai precīzs dzijas leņķa uztīšanas risinājums ar priekšslodzi, ko nodrošina tīšanas process, var lieliski atrisināt cauruli.Lielākā griezes momenta problēma lietojumprogrammā.


Populāras kategorijas

atstāj ziņu
Tērzēšana tiešsaistē

Labdien, lūdzu, atstājiet šeit savu vārdu un e-pasta adresi pirms tiešsaistes tērzēšanas, lai mēs nepalaistu garām jūsu ziņojumu un bez problēmām sazinātos ar jums.