Visas kategorijas

Tu esi šeit: Sākums>Sazinieties ar mums >Pievienojies mums

Pievienojies mums

Darbs ar nākotni!

        Paldies, ka apmeklējāt informāciju par viesmīlības darbu uzņēmumā Future Composites Co., Ltd.

 pievienojies mums

       Nākotnē mēs strādājam kopā, lai veiktu izmaiņas. Mēs aicinām jūs atklāt mūsu pasauli, plānot savu nākotnes karjeras ceļu, satikt mūsu lieliskos partnerus un pieteikties darbam. Uzskatiet nākotni par savu karjeras galamērķi un sāciet savu ceļu, lai iegūtu strauju mācīšanās līkni, jo mēs nopietni uztveram jūsu personīgo izaugsmi un karjeru.

        Ar komandas atbalstu, kas iedvesmo jūs darīt visu iespējamo, jūs saskarsities ar izaicinājumiem, lai pārvarētu sevi. Mums ir spēks un resursi, lai būtu veikls un būtisks partneris mūsu klientiem tagad un nākotnē.

 

         Future nodrošina vienādas nodarbinātības iespējas visiem darbiniekiem un pretendentiem neatkarīgi no vecuma, rases, ādas krāsas, nacionālās izcelsmes, seksuālās orientācijas, dzimuma, dzimumidentitātes, invaliditātes, reliģijas vai jebkura cita ar likumu aizsargāta faktora. Pieņemšana darbā, paaugstināšana amatā, kompensācija un citi ar nodarbinātību saistīti lēmumi ir balstīti tikai uz faktoriem, kas saistīti ar darbu.

 

Pievienojieties mums un turpiniet savu karjeru dažos no pasaules dinamiskākajiem tirgiem! Nosūtiet mums savu CV uz e-pastu:  sales08@cnfuturecomposites.com


Populāras kategorijas

atstāj ziņu
Tērzēšana tiešsaistē

Labdien, lūdzu, atstājiet šeit savu vārdu un e-pasta adresi pirms tiešsaistes tērzēšanas, lai mēs nepalaistu garām jūsu ziņojumu un bez problēmām sazinātos ar jums.