Visas kategorijas

Tu esi šeit: Sākums>Par mums>Kompanijas profils

par mums

Kopš dibināšanas 2006. gadā uzņēmums Future Composites Co., Ltd ir nodarbojies ar oglekļa šķiedras cauruļu, oglekļa plākšņu un pielāgotu oglekļa šķiedras detaļu ražošanu. Ātri uz priekšu šodien, tas ir paplašinājies līdz oglekļa šķiedras auduma un PMI putu kodola ražošanai un pārdošanai.

Nākotnes kompozītmateriāliem ir pilns nobrieduša oglekļa šķiedras auduma, oglekļa šķiedras izstrādājumu un PMI ražošanas iekārtu un tehnoloģiju komplekts, stingri ievērojot sistēmas prasības personālam, iekārtām, izejvielām, tehnoloģijām, videi, testēšanai un citiem procesiem, pilnīgai elementu kontrolei, produkta kvalitāte ir stabila un uzticama. Future ir izmantojis izejvielu avotus, aprīkojuma jauninājumus, procesu uzlabojumus, pārvaldības sistēmas un lietojumprogrammu skalas, lai samazinātu darbības izmaksas un riskus, kā arī uzlabotu produktu izmaksu efektivitāti un klientu vērtību. Visi šie Future ražotie kompozītmateriāli ir plaši izmantoti augstākās klases aprīkojumā, piemēram, helikopteros, bezpilota lidaparātos, aptecējos un civilās jomās, piemēram, lielceļu vilcienos, automašīnu ražošanā, sporta aprīkojumā, medicīnas aprīkojumā un elektroniskajā audio.

Nākotnē ir ne tikai kompozītmateriālu pētniecības un izstrādes, ražošanas un pārbaudes iespējas, bet arī augstas precizitātes CNC apstrādes griešanas un smalkas slīpēšanas iespējas. Pamatojoties uz izpratni par oglekļa šķiedras izstrādājumu un oglekļa audumu un PMI putu materiālu īpašībām, novērtēšanas metodēm un pielietošanas metodēm, Future var nodrošināt pirmspārdošanas, pārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumus, pamatojoties uz klientu vajadzību izpratni, lai palīdzētu lietotājiem saīsināt izstrādes ciklu un samazināt lietojumprogrammu riskus.

Populāras kategorijas

atstāj ziņu
Tērzēšana tiešsaistē

Labdien, lūdzu, atstājiet šeit savu vārdu un e-pasta adresi pirms tiešsaistes tērzēšanas, lai mēs nepalaistu garām jūsu ziņojumu un bez problēmām sazinātos ar jums.