Visas kategorijas

Tu esi šeit: Sākums>Sazinieties ar mums >Esiet mūsu aģents

Vai kļūt par Future Compoistes Co., Ltd. aģentu?

Mēs pastāvīgi meklējam jaunus aģentus. Tas nodrošina lielisku biznesa iespēju cilvēkiem, kuri vēlas paplašināt savu uzņēmējdarbību oglekļa šķiedras kompozītmateriālu, PMI putu vai pielāgota dizaina detaļu jomā, kuri vēlas atrast uzticamu avotu. Mēs saviem aģentiem piedāvājam ļoti pievilcīgu peļņas sadales programmu, kā arī lieliskus mārketinga rīkus. Mēs atzinīgi vērtējam aģentus visā pasaulē. 

       Mēs piedāvājam saviem aģentiem vislabāko cenu un piedāvājam tenoloģijas atbalstu. Turklāt mūsu aģenti paši nosaka cenas mūsu pakalpojumiem, atkarībā no vietējām cenām reģionos, kuros viņi darbojas, ja tiksimies ar viņu vietējiem klientiem, mēs viņus iepazīstināsim. 

       Lai kļūtu par mūsu aģentu, jums ir jāsniedz informācija par savu uzņēmumu un jāveic tirgus izpēte. Kas tiek izmantots, lai apstiprinātu mūsu ilgtermiņa partnerības nopietnību. Turklāt mēs piedāvāsim īpašu atbalstu, piemēram, ātrāku piegādes laiku, ātru pasūtījuma paraugu sagatavošanu un atlaižu stimulus gada beigās.  

 

Mēs vienmēr priecāsimies jūs sveikt pie mums.

esi DIDO aģents

Populāras kategorijas

atstāj ziņu
Tērzēšana tiešsaistē

Labdien, lūdzu, atstājiet šeit savu vārdu un e-pasta adresi pirms tiešsaistes tērzēšanas, lai mēs nepalaistu garām jūsu ziņojumu un bez problēmām sazinātos ar jums.